Kategorie produktů

Switch PLANET IFB-244-SLC Switch, optický, bypass, 4x LC singlemode, dual 9-48VDC, 24VAC, -40 +75°C

13 478 Kč 11 139 Kč bez DPH

Dostupnost: Po objednání za týden

Kód: NETPLA2244

PN: IFB-244-SLC

Záruka: 36 měsíce (ů)

PLANET IFB244SLC; Průmyslový optický bypass přepínač (4 x LC duplex singlemode konektor), který chrání síť před selháním a zajišťuje integritu sítě při výpadku napájení. Redundantní napájení 9 48 V DC nebo 24...
Počet:
PLANET IFB-244-SLC

Průmyslový optický bypass přepínač (4 x LC duplex singlemode konektor), který chrání síť před selháním a zajišťuje integritu sítě při výpadku napájení.
Redundantní napájení 9- 48 V DC nebo 24 V AC, ESD přepěťová ochrana, krytí IP30, provozní teplota -40 až 75 °C, příkon 0,54 W.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Fyzické vlastnosti:

Porty: 4 x LC duplex (singlemode)
Vlnová délka: 1310 nm / 1550 nm
Pracovní vlnová délka : 1260 - 1620 nm
Útlum vložením : typicky 1,0 dB (max. 1,5 dB)
Útlum odrazu : lepší než 50 dB
Přenosová rychlost: 100 Gbps / 40 Gbps / 10 Gbps / 1 Gbps / 100 Mbps
Přepínací čas (bypass): <8 ms
Provedení: DIN lišta, na zeď
Napájení: 9 - 48 V DC duálně s 24 V AC, celkový příkon do 0,54 W (zdroj není součástí balení)
Ochrana: ESD vzduchem do 8 kV, kontaktně do 6 kV, ochrana proti přepólování, spínací poplachové relé (24V/1A) při výpadku primárního napájení
Provozní teplota: -40 až 75°C
Rozměry: 135 x 87 x 32 mm
Hmotnost: 390 g

Průmyslové vlastnosti:
zařízení je odolné proti pádu (IEC-60068-2-32) z výšky 75 cm na všechny dopadové části
zařízení je odolné proti vibracím (IEC-60068-2-6)
zařízení je odolné proti přetížení krátkodobému zrychlení 50g, dlouhodobému 4g, (IEC-60068-2-27)


Značka
Výrobce:  PLANET Technology Corp.
Upřesnění typu:  Switch
Technické detaily
Použití v exteriéru:  ne
Provedení:  DIN lišta
Management:  ne
Stupeň krytí:  IP30
Rychlost portů:  100/40/10/1/0,1 Gb/s
Bez ventilátorů (fanless):  ano
Stohovatelnost:  ne
Podpora IPv6:  ne
IGMP:  ne
Vrstva OSI:  L2
Podpora MODBUS:  ne
Provozní teplota max (°C):  75
Provozní teplota min (°C):  -40
Displej a zobrazení
Displej:  ne
Síťová rozhraní
LAN:  ne
Vstupy a výstupy
Rozhraní:  LC singlemode
Celkový počet portů:  4
RS-232 port:  ne
Čtečka karet
Podpora MicroSD karet:  ne
Napájení
Podpora POE:  ne
Typ napájení:  redundantní
Vstupní napětí (V):  9 - 48 (DC)
Vstupní napětí (V):  24 (AC)
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  36
Délka záruky (měsíce):  36
Fyzické vlastnosti
Barva:  modrá
Rozměry:  135 x 87 x 32 mm
Hmotnost (g):  390
Váhová kategorie:  Lehký - do 2 kg
Další výbava a vlastnosti
Shoda:  CE, FCC
Modelové číslo
Modelové číslo:  IFB-244-SLC

Nová recenze

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace